| IoanaXxxxx a întrebat:

Hey! Deci imi vine sa mor!
Immi doresc nespuus de mult un NIKON D3100 incat am hotarat sa im isacrific cei 3 lei de manacre la scoala pentru a imi strange bani timp de 1 an!
Cred ca voi strange in jur de 8 milioane :d
Mama nu vrea deloc sa imi cumpere aparatul! zice ca sunt batuta-n cap.cum sa dea ea 22 de milioane.
da na.singura mea solutie e sa iau locul 1 la scoala si sa strang gunoaie nu stiu unde cu tata.
Altfel nu vrea, da cred ca rade de ine nici nu ii trece prin cap sa imi cumpere!
Deci mor. ce sa fac, cum sa o conving?cryingcrying

1 răspuns:
| astamika24 a răspuns:

Arata-i ca meriti! spune-i ca vrei sa lucrezi ceva sau sa faci voluntariat in timpul liber sa castigi bani. poate se razgandeste.bafta