| Finn56ana a întrebat:

Hey.
Deci doar mie mi se pare viata single frumoasa si cand zic single nu va ganditi la relatii sau cacaturi din astea ca nu ma intereseaza, vb gen la prieteni adica daca ai asa si tu un prieten din alt oras na te mai intalnesti si tu cu ea odata la nu stiu cat in fine.
Mie mi se pare partea buna din chestia asta este ca te axezi mai mult pe tine laughing))
Sunt singura?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si nu poti sa te axezi pe tine si cand esti cu/langa cineva? Si nu fac referire la relatii sau ca***uri din astea, cum le zici tu... desi nu vad analogia.

Daca intrebarea ta esti daca, esti singura care crede asta, atunci nu esti, pot sa iti zic 100% sigur ca printre cei 7.796.302.969 de oameni care traiesc in lume, cel putin o persoana este de aceeasi parere.

| Mihaela2023 a răspuns:

Acum e bine să fi singura, dar după vârsta de 30 de ani o să te plictisești și o să vrei pe cineva