| AyU a întrebat:

Hey, ei bine de curand cu cativa colegi am decis sa mergem de 1 mai ( adica de fapt de sambata pana duminica ) la mine la cabana la munte. Santem vreo 4-6 persoane ( clasa 8 tongue ) si va rog datine niste idei ce sa facem. Activitati in grup ca nu vreau sa ma duc la cabana sa beau si sa mananc toata ziua. big grin Cele mai multe si mai folositoare idei... fundita. Ms :*

Răspuns Câştigător
| PixieJustMe a răspuns:

Pai ati putea sa faceti un foc de tabara si sa spuneti povesti de groaza sau daca cineva din grup stie sa cante la chitara e binevenit. Ati putea sa mai faceti karaoke nu e vorba daca ai talent sau nu dar sa radeti putin unul de altul laughing) in fine seara ati pute face farse unora care dorm de exemplu sa ii fardati pe baieti sau faza cu pasta de dinti...credema am incercat si e destul de funny. Ati putea sa va luati niste haine mai proaste adica nu cele mai bune si sa va bateti cu pasta de dinti.
Sper ca te-am ajutat love strucklove struck kiss
fundita pls!

1 răspuns:
| Narcissa a răspuns:

Tu vaccaa mincinoasa...ai zis ca mergi la andreea waiting
vreau explicatii...laughing