| Pauu a întrebat:

Hey:*... eu nu inteleg reclama asta http://www.youtube.com/watch?v=Bw2ir-OgR3c&feature=playe r_embedded

ma ajutati si pe mine?

nu e pentru cei cu abonament...nu?

4 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Adica e mai ieftim. Mai raman bani in pusculita. Ceva de genu laughing

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Scuzerolling on the floor. nu citisem intrebarea completa rolling on the floor

| BringMeTheHorizon a răspuns:

Doar pentru cei care pot reincarca. cand reincarci primesti niste bonusuri (cred ca euro) si daca le pastrezi sa zicem ca ai incarcat de 60 de ori faci 100 euro sa zicem.cu astia poti sa te duci sa cumperi alt telefon.si mai platesti diferentawinking.cel putin asa am inteles eu

| υℓqυισяяαЧєѕραɗα a răspuns:

Ba da e pentru cei cu abonament

sper ca te-am ajutat. funda?