| ღSupradozaDeViseღ a întrebat:

Hey fani Naruto Shippuden...am o intrebare.Se va intoarce Sasuke la sfarsitul seriei in Konoha? daca nu de ce?:yawnbig grin vreau raspunsuri adevarate.pls.

Răspuns Câştigător
| Coral7 a răspuns:

Am citit undeva ca sasuke se va intoarce dupa ce se va lupta cu naruto. ideea e ca am citit mai demult cand am cautat ca disperata ca nu aveam ce face. nu mai stiu pe ce site. de abia astept sa fie episodul ala. big grin si in plus snoppyamabil nu va muri naruto pentru ca dupa nu ar mai avea sens serialul. ca nu degeaba se numeste si naruto. doar e personajul principal.

5 răspunsuri:
| snoppyamabil a răspuns:

Nu se va intoarce deoarece il va omora naruto(la podul shinobi)si tot atunci se va distruge si echipa lui sasuke(dead all)

| ღSupradozaDeViseღ explică:

NU MAI DATI CU NIMEREALA! Nimeni nu stioe cum se termina Naruto Shippudentonguebig grinDoar Masaki ShimotolaughingNici Manga nu Ssa terminat.Nu aveti de unde sa stiti daca moare Sasuke sau nulaughinglaughingbig grintonguebig grin

| IoIo11 a răspuns:

Nu il omoara nimeni pe Naruto pe nu stiu ce pod! Sasuke se intoarce deoarece nu vrea ca sacrificiul lui Itachi sa fie in zadar, se itoarce si vrea sa devina hokage. Si lupta alaturi de naruto si ceilalti in razboi impotriva lui Madara si Tobi! Pana aici am vazut, acum astept celalalt episod, joi.

| justme582 a răspuns:

Pai daca vrei sa stii ce se intampla mai departe iti sugerez sa citesti manga pentru ca de acolo se fac episoade si manga e mai inainte

| Alynus_9386 a răspuns:

Din cate mi-a spus un prieten desi nu sunt sigur vor avea o lupta daca castiga sasuke naruto intra in akatuki daca castiga naruto sasuke vine inapoi in sat si va castiga naruto.