| pretty27girl a întrebat:

Hey, Hey! Am si eu o intrebare: Eu am ca telefon mobil SonyEricsson W910i si vreau sa-mi spuneti cum sa-mi instalez internet fara sa platesc nimic. As vrea sa mearga pe multe site-uri, mai ales youtube... Plzz ziceti-mi cum sa fac, ce trebuie sa instalez pe el, ziceti-mi toti pasii ca sa inteleg big grin:X:*... dau fundita cel mai corect raspuns

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Asa ceva nu se poate INTERNET GRATIS... daca esti pe vodafone *147# si parca te costa 0, 75euro/zi sau abonament si sa ai oferta abonament gratis si pe urma platesti, altfel nu se poate

| raducu a răspuns:

Wireless.altceva,nimica happy

| pretty27girl explică:

Se poate internet ggratis, fratele meu si-a pus instalat si nu plateste, dar are alt telefon si la mine nu stie big grin