| ale_4786 a întrebat:

Hey! I-am imprumutat unei prietene o suma destul de maricica de bani care trebuia deja sa mi-o inapoieze, insa ea nu m-a mai cautat pentru a mi da inapoi. Eu as avea nevoie de acei bani, insa nu stiu cum sa fac pentru ca mi-e cam jena sa-i cer. Cum as putea face ca sa-mi recuperez banii cat mai repede?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Vorbeste cu ea, intreab-o daca a strans banii sau intreab-o cand ar putea sa-ti dea banii.Succes!
P.S nu ai de ce sa iti fie rusine sunt banii tai si ai nevoie de ei.

1 răspuns:
| Faniii a răspuns:

E posibil ca ea sa fii uitat de bani, ar trebui sa ii spui ca ai nevoie urgenta de bani, ii dai timp cateva zile si daca nu o sa tii inapoieze ii anunti parintii