| Revela12 a întrebat:

Hey, i-am scris direct unui baiat ca il plac si el a scris nu stiu cum sa iti zic, eu nu.
Dar el mi-a spus inainte de asta, ce faci printeso, el ma ignora, dar cand ma uit la el zambeste.
Oare ma place?

11 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a zis nu, de ce mai întrebi dacă te place?
Nu te place!

| Revela12 explică (pentru Andreeush):

Credeam ca mnte sau ascunde asta

| Andreeush a răspuns (pentru Revela12):

De ce ar ascunde asta?
Trebuie să fii prost să îi spui persoanei pe care o placi că nu simți nimic pentru ea.
Tu nu ai orgoliu? Dacă el ți-a zis nu, de ce insişti? Lasă-l, băieți mai sunt.

| Revela12 explică (pentru Andreeush):

Nu pot,il iubesc cu adevarat nu pot alege pe alt cineva,il iubesc sincer,nu ai de unde stii cum este baiatul asta este diferut de ceilalti, nu stiu are ceva special, il plac si gata, o sa il iubesc pana la moarte spun since
Dar crezi ce crezi tu, nu ma bag

| Andreeush a răspuns (pentru Revela12):

Dar dacă el nu te place tu nu ai ce să faci, nu îl poți obliga să te iubească.
Acceptă asta.

| Revela12 explică (pentru Andreeush):

Stiu,nu il oblig am spus ca nu il pot uita

| Justme1997 a răspuns:

Daca a zis "ce faci printes-o" trebuia sa il uiți instant

| Revela12 explică (pentru Justme1997):

Cum adica, de fe?

| Revela12 explică (pentru Justme1997):

Cum adica, de ce?

| Justme1997 a răspuns (pentru Revela12):

Ca iti dai seama din start ca e prost

| Clytia a răspuns:

Nu cred.