| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Imi place de un băiat dar nu stiu exact daca si el ma place.
Adică mereu il surprind ca se uita la mine,iar uneori păstrează contactul vizual, iar alteori isi lasa privirea in jos.
Iar cand sta langa mine isi tine tot piciorul lângă al meu si chiar il tine,, apăsat" sa zic asa...adică mai stau băieți lângă mine dar nici unul nu isi lipește piciorul de al meu asa de tare cum o face băiatul de care imi place.
Iar intr-o seara am iesit cu prietenele mele si băiatul de care imi place si la sfarsit am mers sa le conducem iar băiatul de care imi place m-a întrebat dacă nu mai raman si i.am zis ca nu...iar de atunci nu mai prea comunicăm..adică comunicăm foarte puțin.Iar de curând am primit o provocare sa il sărut pe obraz iar o prietena mi-a zis ca s-a înroșit si ii sclipeau ochii.
Credeti ca ma place?
Ps:am 16 ani.
Va rog sa ma ajutati!
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| utilizatornou18 a răspuns:

Sigur te place..probabil este timid. Eu as îndrăzni sa fac un prim pas înainte sa intervină altcineva.Sti in caz ca scrii cu el fii directa și întreabă-l " ma placi?" El o sa zică garantat ca da iar tu o sa-i zici "mult?"apoi îți dai seama. Imediat după poți sa-l intrebi și "ce-ți dorești lângă tine?" Gen ce fel de fata. Și bum explozia o sa zică una ca și tine dacă chiar te place. Dacă nu spune-i nici mie de tinebig grin sti vorba aia cine se tachineaza se iubeste. Vad ca incearca cu gesturi mici sa se apropie de tine iar eu in Locul tau as face acelasi lucru. Pup bafta

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Cu siguranță. Doar că nu e clar dacă te vrea doar pentru „hârjoneală" sau are intenții mai serioase.