| Vahhatfctxrxybucevu a întrebat:

Hey, îmi place super mult de un băiat de la cursul de engleză.
Îmi place mult de el dar problema este că nu ne-am întâlnit niciodată face-to-face. Cum cursurile se desfășoară doar online nici nu cred că e posibil. Mă gândeam să-i zic să exersam împreună (tot online) speaking-ul, dar nu știu dacă ar fi potrivit să fac eu, ca fată, asta.
Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| ENKIxxxxxx a răspuns:

Incearca o abordare colegiala, apoi vezi daca merita continuarea, dar neaparat asta intai online cu un eventual video call.

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Go for it!

| Gândesclarece a răspuns:

Te ai atașat de el făcând cursurile. Ai putea sa ii propui asta, ar fi drăguț, doar încearcă.