| rosesoana a întrebat:

Hey! Imi poate spune cineva cum sa-mi fac calculatorul sa mearga mai repede? De exemplu filmuletele de pe YouTube merg foarte greu, iar facebook-ul se blocheaza imediat ce ma conectez. FUNDA! big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Instalezi windowsul apasand F4 la pornire daca e din fabrica setat sa vina asa.

| vRemi a răspuns:

Reformateaza PC-ul, downloandeaza un ativirus.

| dozovik a răspuns:

Reformateaza-l. Schimba Windows-ul. Verifica placa video sau procesorul daca mai are pasta de racire. Facebook: Dozovik Florin si te ajut eu.