| Iully99Puke a întrebat:

Hey happy Imi puteti recomanda cele mai amuzante filme pe care le-ati vazut sau de care ati auzit puppy dog eyes FUNDA pentru cele mai amuzante filme happy

5 răspunsuri:
| RainingBlood a răspuns:

The Hangover
The Hangover 2
Grown Ups
Death At A Funeral

| TomiiiTza a răspuns:

Am eu cateva :
Ice Age 4
Rio
The Three Stooges
Just Go with It
Grown Ups
big grin

| TomiiiTza a răspuns:

Vreau o fundita puppy dog eyes. De preferabil rosie

| funky7up a răspuns:

Fileme nu stiu din pacate da te sfatuiesc sa cauti pe youtube faze amuzante ''fail compilation 2012'' daca vrei sa razi.

| Ralukutza96 a răspuns:

Buna mie imi plac la nebunie filmele cu Adam Sandler : Jack and Jill (2011) ( este cel mai tare); Just Go with It (2011); Click (2006) si altelewinking
Sper ca te-am ajutat:*