| yonii a întrebat:

Hey, in ce consta jobul de "promoter"? E usor sa dau pe Google, dar as vrea sa stiu de la cei care au avut contracte cu astfel de firma... sa stiu si eu cu ce se mananca? Cat mai multe detalii, va rog.

Răspuns Câştigător
| cherrybomb a răspuns:

In primul rand tu vei promova produsul firmei care te-a angajat.
Eu am lucrat pentru danone ( in real ). Puneam iaurt in niste pahare si le dadeam oamenilor sa deguste, le spuneam ca este un nou sortiment aparut, ca au un pret promotioonal. de obicei rugam copii mai mult pentru ca ei ziceau ca e bun si parintii lor cumparau.laughing

| yonii explică (pentru cherrybomb):

Si la ce varsta ai facut asta?happy

| cherrybomb a răspuns (pentru yonii):

Pai la 18 ani.