| Micuţa a întrebat:

Hey! In urma cu doua saptamani am fost la un Orange Shop si voiam un Samsung Galaxy Ace, dar ca sa functioneze internetul trebuia sa imi fac abonament. Abonamentul era lunar 20 de euro. Ce-i drept, mi s-a parut mult, fiindca si parintii mei au abonament si platesc lunar 25 de euro doar pentru abonament. Bun. Mi-a venit ideea de a imi cumpara telefonul " cash " de pe okazii.ro. Intrebarea mea, este:

Daca imi cumpar telefonul de acolo, fara abonament si imi activez optiunea Orange Young ( acolo am Facebook, YahooMail, Yahoo Messenger nelimitat ), imi va functiona internetul? ( doar de Facebook am nevoie, Yahoo Messenger )

Multumesc anticipat! O seara placuta!

1 răspuns:
| msilvia a răspuns:

Ma gandesc ca o sa mearga atat cat sa intri pe Messenger si programele care mai sunt in lista lor dar trebuie sa faci setarile pentru internet.