| ColorfulRainbow a întrebat:

Hey...incerc sa slabesc facand zilnic acasa exercitii fizice, dar slabesc aiurea. Am slabit la sani si fese chiar nu vroiam straight face, si unde as vrea eu, la picioare, abdomen, solduri nu preasad Niste sfaturi va rooog!

1 răspuns:
| Hater a răspuns:

Sunt de parere ca faci anumite exercitii care iti expluateaza mai mult unele zone ale corpului. ar trebui sa cauti un program de exercitii care sa te ajute cu partile corpului la care vrei sa lucrezi mai mult. Tae BO este o practica care lucreaza toti muschii. Dupa parerea mea distractiv si placut. Urmareste un clip cu practici Tae Bo si daca iti place merita sa incerci.