| ShakeItUp a întrebat:

Hey...intrebarea care o sa o pun e dezbatuta foarte mult dar poate ma puteti totusi ajuta...mi-am dat pierceing in buza dar ai mei inca nu stiu pentru ca peste cercel am pus un plasture si le.am zis ca m.am lovit pana acum merge bine dar ma intreb ca sa fac cand o sa imi zica sa dau plasturele jos pentru ca rana s-a vindecat? nu vreau raspunsuri de genu: incearca sa vb cu ei espre asta sau dati. l jos big grin

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Am o prietena care a fost in situatzia ta, exact asa facea si ea, dar ea a avut ghinion si parintii ei au aflat, ei au pus-o sashil scoata si si la scos pentru ceva timp(cateva ore) iar apoi shia lasat tija, ca sa nu i se inchida gaura, pana la urama parintzi ei au crezut ca si la scos at pentru totdeauna dar pana la urma si la scos ea ca s-a plictisit de el.
Poate nu ajuta dar vroiam sa stiihappy

1 răspuns:
| biBii07 a răspuns:

Pai nu vrei sa auzi texte de genul " vorbeste cu ei" dar asta e singura solutie. Daca nu vorbesti tu cu ei, ei o sa te oblige sa ti-l scoti si tu nu ai incotro. Asa incercand sa ii convingi poate mai exista o cale de mijloc.