| elena999 a întrebat:

Hey! La anul intru clasa a 8-a si la noi in clasa s-a vorbit toata clasa a 7-a de banchet.Eu as vrea sa ma inscriu la concursul de Miss. Voiam sa va intreb daca la acest concurs se voteaza frumusetea.Eu sincer nu-s populara,dar multi imi spun ca sunt frumoasa si ca am un corp de model(inalta si slaba). Anul asta fetele de la noi de la scoala care au facut banchetul si s-au inscris la concurs nu erau cine stie ce populare, dar erau destepte si frumoase.Deci,ce credeti ca se voteaza? Frumusetea si desteptaciunea sau popularitatea?

Răspuns Câştigător
| Pinguadi a răspuns:

Bun sa iti zic cum sta treaba cu miss-u la unele licee de fite este vorba de spaga dar din cate imi spui nu se pune problema la voi asa ca daca esti frumoasa ( simpatica) atragatoare dezinvolta ( foarte important) si te simti bine in pielea ta ar trebui sa participi cu incredere. Funda?

4 răspunsuri:
| Madu2027 a răspuns:

Depinde de liceu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de bine te descurci la probehappy

| bibicutza146 a răspuns:

Depinde de liceu. De obicei popularitatea si cat de bine faci caterincahappy

| LadyPink123 a răspuns:

Trebuie sa stii sa te faci placuta in timpul concursului, sa fi prezentabila si amuzanta. Atat iti trebuie ca sa castigi missul. Iti spun din propria experienta de acum 3 ani (am iesit miss boboc pe liceul meu)