| GuitarFly a întrebat:

Hey, la scoala ne spun profii ca nu avem voie cu telefonul mobil in ora si nici in pauze, dar profa noastra are voie cu telefonul daca are un iphone 4S?

Răspuns Câştigător
| oOoRubyoOo a răspuns:

Se lauda nebuna laughing pai normal ca nu are voie. Daca ea nu respecta regulile voi de ce ati face-o?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

1. De ce să nu aibă voie cu telefonul profesorii? si care`i chestia că are iphone 4? laughing La mine la scoala toti profesorii au iphone sau BlackBerry (si se mai plang ca nu au bani phbbbbt)
2. No avem voie cu tel si in ore si in pauze oriunde dar in general ele sunt interzise la scoala

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Probabil,ca si la noi majoritatea vorbesc in timpul orelor