| UnuAltu2000 a întrebat:

Hey lumee! Am cont pe acest site de 2 ore.si deja sunt uimit.am citit intrebari din cele mai stupide, de la:Ce inseamna prezervativ.la:cand eram in clasa a 5a m-am dus la o prietena cu 3 ani mai mica[adica ea era in clasa a 2-a ]si m-am suit peste ea si m-am frecat de ea.si ea la fel.PS:SUNT SI OAMENI MAI NORMALI PE SITE-ul ASTA? care de altfel e super tarebig grinbig grin

9 răspunsuri:
| MetalRocker a răspuns:

Hahahahahahhha stiu si eu am de azi contul l-am vazut si eu pe ala!laughing))))ce prostii!

| deniy a răspuns:

Buna eu daca vrei putem fi prieteni...

| Gabriela_6004 a răspuns:

Sa sti ca asa m`am simtit si eu in primele cateva ore... doar ca tu ai fost mai special ca mine... eu nu am citit nicioata vreo intrebare gen,, ce este acela un prezervativ''
multa bafta sper sa supravietuiesti intre atatea intrebari stupide laughing)

| lauracraciun a răspuns:

Stai linistita sunt si oameni normalihee heemai toti sunt normali adica.multi pe la 14-14 ani (nu ca eu as fi pe neparte insa nu pun intrebari de genu) deja pun intrebari despre sex si chestii din asteastraight face.m-i se pare o tampenie la varsta asta insa asta estehee heegeneratia actuala:d

| c3r3b3l a răspuns:

Pai astea nu-s intrebari stupidewinking aici este un site care pui ori ce fel de intrebare te framanta nu e treaba ta daca nu ti place ia-ti talpasitzawinking

| GabytzaDoolce a răspuns:

Da eu cred ca is normala...si da mai sunt si persoane de genul carora le-ai mentionat tu intrebarilecrying

| Tweetymrrr a răspuns:

Stiu,stiu cum e happy.De aceea,incerc sa nu mai intru la categoria" Adolescenti", cu toate ca pe aici, lumea chiar are nevoie de ajutorhappy
Sigur ca exista si oameni seriosi.Doar ca tu n`ai dat de ei.
Tu, din pacate, ai inimerit tocmai la intrebari puse asa:de fenta sau la misto.batting eyelashes
O sa te obisnuiesti si cu TPU`.Nu`i chiar atat de rau

| Lora a răspuns:

Exista dar na fiecare e liber sa-si spuna durerea pe site-ul asta.

| CorinaAnamia a răspuns:

Unii sunt rai altii buni alti enervanti (Tu decizi cum sunt restul).