| anonim_4396 a întrebat:

Hey! M-am inscris la liceu. Pedagogic iar maine trebuie sa completez foaia e inscriere cu optiunile dorite. Problema e ca, in dreptul profilului pedagogic nu este niciun cod, pentru ca se dau probe pentru intrare (le-am dat si le-am trecut). Ar fi nr. 133 pentru ca inainte este 132 iar dupa este 134.
Cei care v-ati inscris la un astfel de liceu, cum ati procedat?

Răspuns Câştigător
| alexandra_3850 a răspuns:

Hei Stefania! eu sunt la liceu Pedagogic şi ce trebuie sa faci dupa ce ai dat probele pentru profil si probele de romana si mate e sa mergi la scoala si sa vezi dac te clasezi printre cei ce au intrat in clasa ( se face un clasament cu toti cei care au trecut probele dup medie) dac ai intrai in clasa probabil va trebui sa te duci la secretariatul scoli si sa intrebi dac mai au nevoie d acte. dac nu ai intrai completezi formularul. sper sa intri.
p.s dac esti din arad n vedem l anul