| Monyyyyy a întrebat:

Hey, m-am înscris online la a doua limba la facultate,e facultativa, dacă nu vreau sa mai merg, gen prima întâlnire? Exista restante și examene la asa ceva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca exista examene si restante, ca la orice facultate.
Nu te prezinti la examene, il pici prin neprezentare.
Nu-i de joaca nici cu facultatea online, unde trebuie sa tocesti acasa, de una singura si sa iti iei examenele, exact ca la orice alta facultate.
Dar de platit ai platit facultatea?
Te poti retrage oricand, dar macar anunta, ca sa nu primesti acasa, instiintari de neplata a facultatii.