| Bayb a întrebat:

Hey. Ma ajutati si pe mine va rog? Vreau sa-mi schimb numele pe fb, stiu cum sa fac, dar am prea multe nume, cum fac sa le sterg? Help va rogg. Dau funda.

2 răspunsuri:
| redilicious a răspuns:

1. Te duci la " Setarile contului : sus in dreapta.
2.Dai click unde iti apare numele, iti scrii prenumele sau alt nume, daca vrei nume alternativ, Bifezi : " include in profilul meu ". Este acolo " Pentru a salva setarile... " iti scrii parola de la fecebook si dai salveaza modificarile :*

| Bayb explică (pentru redilicious):

Da stiu cum se face! Dar am prea multe nume scrise acolo! Am deja 6! Cum fac sa sterg unul?