| sweetela a întrebat:

Hey.Ma place un baiat iar eu il plac si am început sa vorbim 3 zile si am vorbit mult. chestia e ca i-am dat seen de multe ori si il enerveaza si am încercat sa ii explic ca nu stiu ce sa mai zic si s-a suparat si i-am promis ca ma revanșez. Cum as putea sa ma revanșez? Chiar nu stiu, am încercat multe dar tot suparat e.

3 răspunsuri:
| mbncf a răspuns:

Dacă îl placi mereu o să vrei să continui acea conversație, indiferent de ce banalități o să zici laughing poate că nu aveți atât de multe în comun. Ai putea să te revanșezi vorbind mai mult cu el, dar n-ar fi ok să o faci doar pentru că l-ai supărat, ar trebui să o faci pentru că simți.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Vorbește mai mult cu el.
Spune-i că-l placi.

| AlexandruBotoaca a răspuns:

Tpu.ro/dragoste-si-sex/