| dianarockstar42_8784 a întrebat:

Hey!
ma puteti ajuta spunandu-mi cum pot sa scap de niste cosuri? produse naturiste? mersi

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu-ti recomand nici un produs farmaceutic. Si eu am folosit, intr-adevar, apar rezultate pe moment, dar pe urma isi fac simtita prezenta iar!
Plus de asta costa si bani.
Este recomandat sa clatesti cat mai des fata cu apa si pe urma te dai cu crema (Nivea). Cosurile trec de la sine.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tinctură de propolis aplicat pe fiecare coşuleţ în parte, un tonic antiseptic.
Poate fi o dereglare hormonală sau o infecţie a pielii, un consult dermatologic, endocrinologic luat în calcul dacă nu cedează.
Sănătate şi un ten curat.
Pa, pa.

| Luori a răspuns:

Ceai de musetel este destul de bun; sau lamaie. )