| anonim_4396 a întrebat:

Hey, maine va fi o mica serata, carnaval la scoala. Problema e ca nu pot dansa si imi va fi rusine sa dansez, pentru ca nu pot. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu contează prea mult dacă știi să dansezi sau nu.
Nu te mai gândi la ceea ce vor crede alții și încearcă să te relaxezi și să te distrezi și tu.
Chiar crezi că toți colegii tăi sunt dansatori înnăscuți care au luat cursuri de dans? Hai să fim realiste.
Și apropo, se vor uita ciudat dacă nu vei dansa și vei sta singură la o masă, decât dacă vei dansa așa cum poți. So be optimistic!

Toate cele bune!
Sărbători Fericite!

5 răspunsuri:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Pai iti trebuie ceva ca sa iti dea curaj, bei o bere sau doua si ai sa vezi ca ai sa stii sa danseziwinking laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa lasi rusinea si sa te zbantui la fel ca si ceilalti, nici ei nu stiu sa danseze dar nu le pasa doresc sa se distreze si atata doar.

| neutrino a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa mergi, dar cu rusinea nu vei invata niciodata sa dansezi.

| Voidwithin a răspuns:

Cand ai sa vezi ca toti prietenii si colegii tai danseza, ai sa dansezi si tu.

| CookieStar a răspuns:

Încearcă să îți învingi teama. Imaginează-ți că ești singură sau că toți sunt în lenjerie intimă. laughing Distrează-te, asta e tot ce contează.