| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy
Mama mea vrea sa imi cumpere un nou telefon,si mi-a dat voie sa aleg intre Samsung galaxy SII, Samsung galaxy SIII mini si Iphone 5. Nu prea stiu care dintre ele sa aleg, si de ce..Ma puteti ajuta?
Scuzati categoria, dar cam am nevoie de raspuns putin mai repejor happy
Multumesc.

7 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Iphone 5, e foarte performant si ai fi,, smechera" sa ai unul la scoala, toti te-ar vedea ca o fata cool :3
Samsung Galaxy 2 si 3 mai are lumea, nu e cine stie ce.

| AnaMaria2719 a răspuns:

Iphone 5 este un telefon pretentios dar si foarte elegant in acelasi timp. Sa recunoastem ca orice l-ar vrea dar multi nu stiu sa-l foloseasca. Eu as alege iphone pentru design dar si pentru utilitatea lui nu ca galaxy nu ar fi la fel de util. In general oamenii de afaceri au telefoane super performate fiindca au si nevoie de ele.Pe oricare l-ai alege ai grija si cumpara-i si o carcasa dar nu de plastic, ceva rezistent pentru ca sunt foarte foarte sensibile.

| Georgiana2505 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa alegi Iphone 5. Este un telefon foarte fain si functioneaza foarte bine mai ales daca este nou. Este elegant si trebuie sa-l utilizezi cu grija.De asemenea este un telefon foarte usor si nu este chiar asa de mare.

| oOoKimikochanOoO a răspuns:

Cu toate ca restul au raspuns cu Iphone 5, eu ti-as recomanda mai bine Samsung galaxy 2 sau 3...depinde de tine.(mai ales ca Samsung galaxy s 3 este prea mare)

| Diiviene a răspuns (pentru oOoKimikochanOoO):

SIII mini am scris, nici eu nu vreau SIII, e prea mare pentru mine.

| oOoKimikochanOoO a răspuns (pentru Diiviene):

AAA,scuze n-am fost atentabig grin

| Ojog_Ioana_1997 a răspuns:

Iphone 5, evident, nu fiindca ai fi mai smechera, dar are cele mai multe aplicatii si e usor de folosit, si da "ai da si bine" cun un iphone 5 in mana