| Yonissh a întrebat:

Hey! Mi-am facut un nou ID de messenger, si o noua adresa de facebook. Toate bune si frumoase pana cand imi uit parola, si de facebook, si de messenger. Am dat click pe "Mi-am uitat parola", si am cerut sa-mi fie trimis un mail la cealalta adresa a mea, pe care am ales-o cand mi-am facut contul de messenger, dar nu asta e problema, problema e ca in loc sa scriu @yahoo.ro, la setarea celeilalte adrese am scris @yahoo.com, si acum nu stiu ce sa fac! Adica am nevoie de ele, nu pot sa imi fac altele, pentru ca multe date importante sunt stocate acolo! Pleasee, help me!
P.S. Imi pare rau daca trebuia sa aleg alta categorie, insa nu stiu pe care, dar va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Larraa a răspuns:

Eventual ai putea incerca aici: http://io.help.yahoo.com/......tact/index

| Yonissh explică (pentru Larraa):

Multumesc, pentru raspuns!

| Larraa a răspuns (pentru Yonissh):

Cu placere!

4 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Incearca cu intrebarile de siguranta, daca adresa cealalta de mail nu merge happy

| Yonissh explică (pentru ℓαυяα):

Am pus intrebarea, pentru ca inainte nu merge nici cu intrebarile de siguranta, zicea sa revin in 2 zile sau asa ceva. Dar acum se pare ca a functionat! Multumesc pentru raspuns!