| AnnaPaula29 a întrebat:

Hey! Niste jocuri cu masini care m-ar ajuta sa tin cont de semafor, indicatoare stiti? Vreau sa dau de permis si cred ca o sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

SIngurul pe care-l stiu eu de genul asta este Euro Truck Simulator 2. Dar nu e cine stie ce. Insa... sunt semne, semafoare pe care trebuie sa le respecti. (iti zic ca nu o sa te ajute prea mult). Iti recomand sa te uiti la ceva... animatii de exemplu, asa o sa intelegi mai bine.

| MateiCiobanu a răspuns:

Jocurile de masini nu te cam ajuta (mai ales pe mobil) caci ele sunt simplistice si sunt doar favute ca sa advansezi rapid, iti spun sa te duci cu un prieten (care sa aiba masina) intr-un loc sechestrat si sa simulezi acolo(Asta am facut si eu)