| MyaEmy a întrebat:

Hey..nu de mult timp am crescut..adica nu mai sunt aceeasi fetita mica, am inceput sa ma dezvolt destul de repede pentru varsta mea.Ideea este ca nu de mult timp baitetii au inceput sa ma curteze(persoane chiar de 18-19 ani) si ma simt cam ciudat in preajma lor pentru ca ma intimideaza felul lor de a fi, de a se baga pe sub pielea mea, de a-mi face complimente gen..ca sunt o bunaciune..ca ce s-a intamplat cu mine ca m-am schimbat mult(fizic) si uneori cand sunt cu prietenele baietii care ma cunosc le intreaba cine sunt -.-..adica nu pot spune ca m-am schimbat chiar foarte mult.pur si simplu m-am dezvoltat foarte repede.
Revenind la ce vorbeam.mi-as dori o cale prin care sa pot si eu sa-i intimidez pe ei..sa le inchid gurile sau sa-i fac sa se simta jenant(asa cum fac ei cu mine intentionat)
Intrebarea este..Cum pot intimida un baiat? FUNDA si VOT(la toate raspunsurile)

4 răspunsuri:
| NinnaS a răspuns:

Nu stiu... spune-le ca nu esti interesata?! : /

| iarbaverde a răspuns:

Nu ii baga in seama, caci cu siguranta o sa ii enervezi. Nu te mai simti jenant. tu nu ai facut nimic rau. happy

| JusstTymo a răspuns:

Simplu doar fale complimente cu cea ce nu au adica imi place abdomenul tau(colacei) si cand esti cu ei apleaacate invartete si spune-le ca iti cauti perechea dar se pare ca toti sunt usuratici si asta ii va impinge in spate pentru a se apropia de tine...
vezi cum faci dar ideea e ca nu trebuie sa te simti intimidata ci din contra chiar flatata, eu chiar mi-as dori ca gacicamea de ex sa nu se simta atat de venerata de ceilalti si e chiar ok ca inca nu te gandesti sa fii cu unul din ei

| alinaalina95 a răspuns:

Hei...eu nu cred ca incearca sa te intimideze..asa sunt baietii la varsta asta..se baga in seama cu tot felul de replici poate jignitoare pentru unele fete. Eu zic sa nu te lasi afectata de ce spun.din contra, poti fi mandra ca te remarca lumea, inseamna ca esti atragatoare. te pup:*