| TudorascuDavid2004 a întrebat:

Hey.
O fata mi-a spus intr-un comm ca o am mica si nu stiu cum sa ii dau o replica buna.
PS:

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii trimiti o poza sa ii demostrezi contrariul

| OldSoul a răspuns:

Poti sa-i spui ceva gen "Ultima data erai de alta parere"

| Sonia822 a răspuns:

Intreab-o ``iti place sa vorbesti despre numere? Nu cred ca te avantajeaza discutia``. (ironie la cati i-ar fi mai tras-o)

| Cariba1929202 a răspuns:

Pff eu sunt fata iar daca as fi spus asta ciuva m.ar fi deranjat daca el ar fi spus tongueana acum nu iti pasa asta acum te.ai razganditi? sau Nu ai de unde sa stii ca nu as faceo cu tine vreodata.

| Ano20001 a răspuns:

Poți sa ii spui asa:Nu vrei tu sa o uzi ca să crească mare? laughing