| anonim_4396 a întrebat:

Hey! PE facebook, daca sterg o fata care o am ca ``sora``, primeste vreo notificare?big grin

Răspuns Câştigător
| Twinky a răspuns:

Nu primeste nimic, dar o sa dispara poza ta de acolo de unde te are ca sora si`o sa ramana un patretel gri parca.

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Probabil primeste un e-mail.Si daca nu, o sa apari la ea la familie, dar fara poza si numele scris cu negru.

| Eka7Lyzza a răspuns:

Da.
Normal ca primesti si tu, si ea. Iti scrie pe perete.
Succes:*

| xDianne a răspuns:

Nu

| Anna_5022 a răspuns:

Nu! nu ii va aparea nicio notifica, dar cand se va duce sa isi vada surorile/fratii pe facebook va vedea!; D