| coolgirl97 a întrebat:

Hey pentru fete... vreau pareri...
ce alegeti intre cele 2 extreme de baieti

a. baietii tupeisti, cu un caracter murdar, care pun mana unde nu trebuie, vocabular colorat, nesimtiti cu alte cuvinte. cocalari... dar totusi frumosi

b. baietii timizi, cu un caracter frumos dar care totusi uneori se mai scapa cu o vorba urata, care atunci cand vorbesti cu ei rosesc care cand te tin prima data de mana rosesc care spunand te iubesc li se pare un miracol dar totusi frumosi.

eu cel putin prefer b, am in clasa baieti de tipul a dar si doi de b si sincer mi se par de 1000 mai buni decat restul cocalarilor.

pareri.nu vreau sa par idioata si gen vechi dar baietii aia chiar ma dezgusta!

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Crede-ma ca pe oricine dezgusta astfel de persoane ingamfate. tot ce stiu ei sa faca este sa injure, sa se poarte cat se poate mai urat, sa ia pe toata lumea peste picior, sa faca glume proaste la adresa unora, sa judece pe toti, sa critice fara sa se uite mai intai in oglinda, sa se dea mari in fata tuturor, sa se creada mai smecheri decat sunt, sa faca "spectacol". poate ca asta este genul de personalitate care le place cel mai mult, insa ei nu-si dau seama ca tocmai asta deranjeaza pe toata lumea. in general se cred atat de perfecti, incat nu mai realizeaza nimic din ce fac, cu atat mai putin nu-i intereseaza sa suporte consecintile faptelor pe care le savarsesc sau sa-si recunoasca greselile. umbla de obicei in turme si, desi se cred "puternici" si "curajosi", faptul ca nu-i prinzi mai niciodata singuri este un motiv care sa dovedeasca contrariul. atata timp cat sunt in grupul lor, s-ar urca si pe pereti ca sa-i observi, ca sa fie in centrul atentiei, si ca sa se dea mari pe langa asa-zisii lor prieteni. cand sunt singuri insa, nu scot nicio vorba, ai zice ca le e chiar imposibil sa faca ceva impotriva ta.
in concluzie, nu cred ca exista vreo fata care sa accepte astfel de baieti, care sa ii aiba macar prin preajma fara vreo urma de dispret. mai bine este sa fi prietena cu cineva care abia isi gaseste cuvintele cand este cu tine, decat cu unul care debordeaza de nesimtire si tupeu prostesc.

16 răspunsuri:
| Ebru a răspuns:

Eu aleg B'ul!

| Anet a răspuns:

Mie imi place o combinatie intre a si b,adica imi plac baietii care stiu sa se adapteze situatiei,stiu cand sa spuna o gluma mai deochiata de ex si stiu cand sa se poarte frumos, sa fie rai si in acelasi timp buni, sper ca se intelege ceva din ce am vrut sa zic laughing

| ElenaErika a răspuns:

Nici unii nici altii.eu prefer o combinatie intre cei doi
sa zicem categoria "C" :cu tupeu, frumosi, care stiu sa se comporte frumos[cel putin cu tine] [nu conteaza cum e cu altii], sa te apere sa stie ce vrea, nu sa fie un tantalau din acre poti sa fac orice. Nu uita ca ai si nevoie sa fi protejatawinking

| eu_8573 a răspuns:

Bineinteles ca pct. b. Stau in banca cu un baiat tot asa!

| aliceinchains a răspuns:

De aceiași părere, normal. Cine preferă cocalarii? Mie nu-mi plac băieții care vorbesc urât... poate să fie, nu frumos, cel mai frumos, dacă e cocalar și agramat, tot degeaba.

| eu_8573 a răspuns:

Bineinteles ca pct. b. Stau in banca cu un baiat tot asa si e atat de dragut!

| Liv_5269 a răspuns:

Baietii timizi, cu un caracter frumos dar care totusi uneori se mai scapa cu o vorba urata, care atunci cand vorbesti cu ei rosesc care cand te tin prima data de mana rosesc care spunand te iubesc li se pare un miracol dar totusi frumosi.

eu cred ca e cea mai corecta deciziewinking

| Nimeni_2549 a răspuns:

Ai dreptate, si eu prefer tot baietii sa zicem cuminti. Dar, gusturile nu se discuta.:*

| TheToffyx a răspuns:

Mie sincer imi plac baieti de cartier [NU COCALARI], dar sa fie si timiziblushing, Exista crede-ma si sunt de 1000 de ori mai buni ca aia timizi care stau in banca lor nu zic nimic,,,
Parerea meahappy.

| eu_8573 a răspuns:

Punctul B

| Loredana_7953 a răspuns:

Am avut 2 relatii pana in momentul de fata primul dintre ei era cel de tipul a, nu pot sa zic ca nu`mi placea insa pe parcursul relatie s-a dovedit a fi un cocalar ajungand chiar sa ma jigneasca! Iar al 2 lea era cel de tipul b chiar daca la inceput mi se parea caraghios s-a demonstrat a fi un baiat de nota 10! Asa ca b.

| sereje a răspuns:

Mai tarziu o sa iti placa baietii tupeisti big grin. Nu neaparat cu caracter murdar...

| camelyy a răspuns:

Eu aleg b este o categorie pe cale de disparitie sa stii!
happy:X

| Nothing05 a răspuns:

Buna:*

Exact la fel gandesc si eu;-). Nu mi-ar placea sa ies cu un baiat de tipul a in oras, care pe strada incepe sa se ia de copii, de oameni invarsta, se crede buricul Pamantului si care mi-ar strica toata buna dispozitiechatterbox. Dupa parerea mea acesti baieti ar trebui sa-si schimbe comportamentul.sau. daca nu le facem la toti o tara ( pamant avem destul), in adunam pe toti la un loc, ii bagam in avion si le cumparam bilet doar dus laughing. Sa traiasca ei intre ei cu toate lucrurile "cool" care le spun, cu toate injuraturile, si cu toata perversiunea lor;-).

Eu una prefer baietii de tipul b. Draguti, timizi, sufletisti, care sa te iubeasca, dar sa nu fie mototoli. Un baiat cu care sa am ce povesti, sa nu ma plictisesc cand iesim impreuna, sa aiba simtul umorului si cel mai important sa fie sincer.

Cam asa gandesc eu. Imi pare rau daca pe unii v-am deranjat cu ce am spus despre asa-numitii baieti "cool". Chiar nu am vrut sa va supar sau sa va foramati o parere proasta despre mine. Dar cand vad cat pot fi de fraieri, de tupeisti, de increzuti, imi creste tensiunealaughing. Anyway. raman la stitul meu de baieti :-x

| KarmaChameleon a răspuns:

Nu pari idioata. Fetele care se respecta cauta sa aiba langa ele un baiat din categoria b.Pentru ca poti avea mai multa incredere in ei, ai ce discuta cu ei si alte inca 121234355667 de motive.Si eu prefer a doua categoriehappy.

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Eu aleg B.Imi plac baietii care vorbesc frumos.nu neaparat timizi.dar care stie cum sa vorbeasca cu tinehee hee