| anonim_4396 a întrebat:

Hey.
Poate sa-mi zica cineva cand o sa fie Otaku Festival in Bucuresti in 2017?

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

,,A IX-a ediție a Otaku Festival se va desfasura intre 9 – 10 mai la Universitatea Romano-Americana (Bucuresti) și are invitati de cosplay din Europa, Asia si America."
Funda?

| bluelemOnhamOn a răspuns (pentru FaraNumePls):

Um.a IX-a editie, daca nu ma insel, a fost in 2015... Eu voiam sa stiu daca s-a aflat cand o sa fie in 2017. Stiu ca in 2016 s-a luat o pauza.

| FaraNumePls a răspuns (pentru bluelemOnhamOn):

Scuze, am super gresit sad am mai cautat si nu se stie absolut nimic, nu se stie daca se va mai organiza in 2017 ( data anume).

| bluelemOnhamOn a răspuns (pentru FaraNumePls):

E ok. Totusi mersi happy

| FaraNumePls a răspuns (pentru bluelemOnhamOn):

Cu plăcere sad