| deadcompass a întrebat:

Heyhappy! Puteti sa-mi spuneti daca se poate afla, intr-un fel, ce numar m-a sunat? (era cu numar ascuns). Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Nu stiu. Posibil sa se poata afla la 'Orange'. incearca, pana la urma nu ai nimic de pierdut happy

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Doar la politie, dar sincer nu cred ca ar trebui sa te duci. Poate ti'a facut vreun prieten o farsa si u il bagi in incurcaturastraight face

| JustMe a răspuns:

Doar la politie, dar sincer nu cred ca ar trebui sa te duci. Poate ti'a facut vreun prieten o farsa si u il bagi in incurcaturastraight face

| al3xutzuu a răspuns:

Du-te la politie.laughing)