| Boticelu a întrebat:

Hey. Putetii sa imi spuneti si mie cum pot sa imi activez optiunea aia cu 4 euro la Orange? [p.s stiu ca era ceva cu 1500 de minute. sms etc]
xd

2 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Optiunile le activezi sunand la *100# unde ai o lista. Eu stiam de optiune cu 1500 min si alte chestii dar cu 5euro, in fine nu am mai pus optiuni de un timp, poate e asa cum ai zis tu happy

| ano26ar a răspuns:

Suni la *100# si iti apare o listahappy intra la ''optiuni'' sau ''promotii'' si vei gasi acolobig grin