| Overandover a întrebat:

Hey salut!
Am dat un test la biologie si nu l-am predat.Profa nu a obs nimic si prezenta nu a facut-o si nici nu a numarat lucrarile.Pot fi sanctionat(sau trebuie sa ma mai asculte/sa-mi dea test)?- Nu stie nimic.

Răspuns Câştigător
| Cutezătorul4k a răspuns:

Tu acum fii smecher si invata mult mai bine ca sa iei nota mai mare decat colegii taiwinking si nu o sa fii sancționat sau ceva, doar invata

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O să trebuiască să dai din nou testul.

| ywar a răspuns:

A pierdut lucrarea, asta e! E de la natura! O nenorocitaaa! Jigodiiiie!