| Biaaaa a întrebat:

Hey happy
Saptamana viitoare merg in tabara la Stana de vale.
Si as vrea sa stiu si eu cum arata hotelul sau pensiunea la care o sa stau.
Dupa cum am inteles se numeste Gaudeamus.

Dau fundita love struck

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

La ce sa iti zica cineva cum este acolo? unde mai este placerea de a descoperii tu insuti... cand nu exista internet, toata lumea pleca in excursi si exista acea exclamatie OAU...

poate unora nu le place acolo si o sa iti spuna ce si cum din punctul lor de vedere, si poate ca nu o sa iti mai placa

dar se poate ca tie sa iti placa, dar daca cineva iti zice cum este, deja iti pierzi interesul... lasa sa vina totul de la sine