| RisaSomerhalder24 a întrebat:

Hey, scuzatzi de categorie :-sbatting eyelashesbig grin am mare nevoie de ajutorul vostru! Deci, am modem de la RDS, de cand mi-am reinstalat windows-ul iarasi nu stiu de ce merge asa de incet incat de abia se incarca o poza, nici nu pot sa imi descarc programul de sunet. Anyway... cand e deconectat pe wall apare sus langa rds UMTS si cand il conectez apare HSDPA de ce? dau funda si voturi DAR ajutati-ma sa rezolv problema cu viteza asta aiurea! dau funda si voturi. big grinhappy

1 răspuns:
| OnlyWeTwo a răspuns:

Am si eu stik de la rds, faza ca iti merge greu e ca sau dus mg de pe micro sim si in ultima saptamana merge greu. Dupa ce sa achitat factura merge iarasi bine. Asta patesc si eu deci n-ai cum sa faci stiku mai bun decat sa prinzi semnal mai bun la stick altceva nu ai ce sa-i faci.