| RisaSomerhalder24 a întrebat:

Hey, scuzatzi de categorie :-sbatting eyelashes:d am mare nevoie de ajutorul vostru! Deci, am modem de la RDS, de cand mi-am reinstalat windows-ul iarasi nu stiu de ce merge asa de incet incat de abia se incarca o poza, nici nu pot sa imi descarc programul de sunet. Anyway... cand e deconectat pe wall apare sus langa rds UMTS si cand il conectez apare HSDPA de ce? dau funda si voturi DAR ajutati-ma sa rezolv problema cu viteza asta aiurea! dau funda si voturi

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai modemul are viteza mica de incarcare are doar 7, 5mb pe cand la retea ai 50 sau 100 de mb. De aceea merge asa de incet sa descarci!

| RisaSomerhalder24 explică (pentru superdorex):

Nu e vorba de descarcat happy e vorba ca nici macar nu pot sa intru pe youtube sa ascult o muzica cv... crying

| superdorex a răspuns (pentru RisaSomerhalder24):

Poate ca deja ai descarcat si astia ti-au luat din viteza si acum de asta abia se misca! Oricum du-te la ei la RDS si ei iti vor explica cum stau lucrurile sigur!