| ❤°º•★CiuCalAtaAeraTA[:X]★•º° ❤ a întrebat:

Hey... spuneti-mi si mie niste statusuri de la multi ani.happy

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

Tot ce iti doresti … sa fii fericit(a) si ai parte numai de fericire, odata cu traditionalul "La multi ani"
La multi ani … si la multi bani! laughing
Un lac a secat … a mai trecut un an, iar azi de ziua ta, a mai aparut un ocean … Sa fii fericit(a) si iubit(a) pentru ca meriti!
Este minunat sa stii ca cineva te place, cineva se gandeste la tine, cineva are nevoie de tine... dar e si mai minunat sa stii ca exista cineva care nu-ti uita niciodata ziua de nastere. La Multi Ani!
sper sa-ti fie de folos happy
funda :d?

2 răspunsuri:
| oanna_7222 a răspuns:

Azi s-a nascut un om important. Fericiti sunt cei care il cunosc si blestemati cei care nu-l suporta rolling on the floor