| CristiannaCriss a întrebat:

Hey,stie careva cum pot sa imi dezactivez contul de la ask.fm? pentru ca eu cand mi-am facut cont am pus sa ma loghez cu facebook-ul si acum cand vreau sa il dezactivez imi cere parola..am incercat cu parola de la fb dar nu merge.

2 răspunsuri:
| Chirita_Raul_1996 a răspuns:

Buna. nu inteleg de ce e asa la tine. eu l.am dezactivat sa vad daca merge si e ok. nu.mi cere nici macar o parola iar cand m.am locat din nou mi-a aparut doar daca vreau sa il reactivez. vezi daca nu cumva ai primit o parola pe mail cand ti.ai activat ask.fm-ul.

| CristiannaCriss explică (pentru Chirita_Raul_1996):

Am cautat sa vad daca mi-a venit mesaj dar nu. si nu stiu ce sa fac -.-