| marina1253 a întrebat:

Hey stiti ceva carti pentru adolescenti?

4 răspunsuri:
| Girlslovelife19 a răspuns:

Daca doresti carti de dragoste iti recomand Sandra Brown happy E cam perversa, dar daca intelegi dincolo de aceste aspecte vei realiza ca e o scriitoare minunata.

| marina1253 explică (pentru Girlslovelife19):

Imi poti da link cu toate cartile ei in romana? promit funda

| CrownUp a răspuns:

"Portretul lui Dorian Gray" de Oscar Wilde, "Suferintele tanarului Werther" de Goethe,"Elevul Dima dintr-a saptea" de Mihail Drumes si multe altele, dar pe acestea le-am citit si sunt foarte frumoase happy

| CrownUp a răspuns:

Si "Invitatie la vals" tot de Mihail Drumes