eluveitie
| eluveitie a întrebat:

Hey! Ştiţi cumva dacă se poate să'ţi schimbi parola la id'ul de yahoo messenger dacă ai uitat datele care le'ai pus(de exemplu codul poştal)? Mulţumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| eveline a răspuns:

Da sigur ca poti, o sa iti apara mai multe de ex What's the problem you are experiencing?
I forgot my password
My password doesn't work
I forgot my Yahoo! ID
My account may have been compromised iar tu o alegi pe cea cu i forgot my password si o sa iti apara alternate email si pui acolo emailul vechi si o sa primesti msj pe el cu schimbarea parolei... dai acolo si mergehappyhappy

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie explică:

@eveline am dat acolo şi tot îmi apare să pun codul poştal... şi după aceea îmi dă eroare şi zice că datele mele private nu sunt bune

| eveline a răspuns:

La codul postal trebuie sa pui 70000... sper sa meargabig grinbig grin

| Deea a răspuns:

Da poti

| trifsandu a răspuns:

Eu am incercat si nu am reusit fara codul postal deci eu cred ca nu potischimba parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate! Cand esti online dai sus la "Messenger" apoi la" My account info" si in dreapta trebui sa te loghezi ( scrii parola actuala si dai "sign in" ) dupa aceea sub "Sign-In and Security" dai la "change your password" si acolo o sa iti apara 3 spatii libere :in primul spatiu iti scrii actuala parola, iar in celelalte 2 pe cea noua si apoi dai "save".