| Francesca99 a întrebat:

Hey! Stiti niste replici sa dati daca cineva va injura?

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Dacă nu eşti în stare să înjuri, taci şi înghite. Replicile noastre poate le uiţi sau le încurci şi te faci de cacao.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ştiu. Chiar foarte multe, având în vedere că le gândesc pe moment, nu le culeg din vreo listă cerută de la alţii.

| anoniiimusss a răspuns:

# Ba nebunulee! Iti canta foamea in stomac si vorbesti cu mine?
#Mancate-ar canceru' de cioflengar amarat
#Hai ho ma smardoiule ca mai ai putin si te faci smartrei laughing
#Proasta *** a fost la c**u' lu' mama ta
#Ba baiatule/fato, taci din gura ca iti dau valoare numai daca te ascult...
#Hai gata, ti-ai zis si tu cea mai buna replica a ta, acum te simti mandru ca ai vorbit singur?