| Secret5 a întrebat:

Hey, Stiu ca pentru următoarea întrebare voi fi ridiculizata, dar, simt nevoia in ultimul timp sa stau in genunchi, gen simt nevoia sa ma spovedesc(nu ca as fi o fanatica a bisericii) ma puteți ajuta sa imi spuneți de ce?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Te subestimezi, regreți niște fapte...

| eckblume a răspuns:

Esti incarcata emotional, ai ceva pe suflet si simti nevoia de a vorbi despre ce te macina. Discuta cu cineva apropiat tie si te vei simti mai bine. Fiecare simte la un moment dat sa se descarce de emotiile pe care le are.