| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey stopul luna asa mi.a întârziat 3 zile si in prima zi mi.a venit destul de mult si a doua destul de putin la fel in continuare din ce in ce mai putin.O fi vreo problema? Mie imi întârzie mereu dar imi vine mai mult de-obicei... oare sa fie ceva normal?

2 răspunsuri:
| Amorosa18 a răspuns:

Si la mine e la fel, nu ai de ce sa iti faci griji.

| bybry a răspuns:

Da nu iti face griji draga mea totul e absolut normal e imposibil sa vina mereu pe aceeiasi data plus ca fluxul menstrual tine de mai mult factori deci nu ai de ce da te ingrijorezi. Pupic.