| Disy a întrebat:

Hey, sunt anul I la cluj, n-am primit camin si caut colega/colege de camera pentru garsoniera sau apartament cu 1-2 camere.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Intrebare din 2011! Chiar nimeni nu vede?! Cum poate sa apara o astfel de "intrebare fara raspuns" acum, ce fel de soft opereaza pe aici?!

| Ioandelasal a răspuns (pentru PsihoSex):

Programul TPU nu sterge intrebarile care respecta regulile, asa ca pot fi intrebari fara raspuns chiar mai vechi.

| PsihoSex a răspuns (pentru Ioandelasal):

Ok, dar ce "logica" face asta, comparativ cu stergerea mesajelor private mai vechi de un an, spre deosebire de Facebook, unde raman ani de zile, pana le stergi?! Daca nu ma insel, cand a infiintat acest site Catalin, FB exista deja, dar probabil "gaselnita" asta super cu stergerea mesajelor private e mai recenta, desi nu ii vad fundamentarea logica! Daca era dupa 3 ani, mai intelegeam, dar asa?! Oamenii converseaza privat masiv altundeva, nu aici! Deci aglomerarea serverului nu prea cred ca tine, asa ca cum am citit tot pe aici, la alt raspuns argumentativ... In loc sa mearga lucrurile din ce in ce mai bine si mai constructiv, polivalent, luindu-se modele bune din jur, constatam ba una, ba alta.