| Usordargreu a întrebat:

Hey
Sunt clasa a 7 a si vreau sa devin polițistă nu stiu ce trebuie sa fac după ce dau examen ul
Îmi poate explica cineva
Nu pot sa dau la liceul militar..nu întrebați de ce

3 răspunsuri:
| LupusDei1993 a răspuns:

Trebuie sa fii apt fizic daca vrei sa fii pe teren. Altfel, doar daca ai lucra la birou.

| NelsonM a răspuns:

Imi dau seama de ce nu poti esti gras hadicapat asa sunt generatiile acum dar nu asta conteaza. Oricum nu dai la ala militar daca vrei sa fi gabor...

| Usordargreu explică (pentru NelsonM):

Nelson M...Nu ma refeream la asta doar ca nu mi permit din punct de vedere financiar.Dar mna.