| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Sunt fana a filmelor si serialelor asiatice (coreene, chinezesti, japoneze si thailandeze)deci daca puteti sa-mi recomandati un serial sau film?big grin.sau un site

Thankshappy

Răspuns Câştigător
| MariA00 a răspuns:

Coreene- IIjimae si Kingdom of The Winds
Chinezesti-Mr. And Mrs. Incredible si Confucius
Numai bine! Funda? Plsss...

4 răspunsuri:
| Saya555 a răspuns:

: poti vedea pe filmecoreene.ro sau pe teava.ro...am vazut si un serial foarte foarte fain cu coreeni "you're beatuful" happy e foarte tare crede-ma, chiar te rog sa te uitihappy

| andreiro a răspuns:

Legendele Palatului:Regele de Fier-TVR1 orele:18:30
funda?

| Violetdidi a răspuns:

Puternicul chil woo, Veterinarul, Jumong, Taramul dintre vanturi (este continuarea lui jumong) Negustorul Lim-sang-ok, Concubina regelui (cel cu Dong Yi) Iljimae, Kim suro :regele de fier, Marele rege si cele patru zeitati. Multe dintre ele le poti gasi pe blogul lui aniola. Vizionare placuta si sper ca te-am ajutat! happy

| ionerox a răspuns:

Pai coreene sunt you're beautiful, boys over flowers, playfull kiss, shut up flower boy band, japoneze hana yori dango(versiunea japoneza a lui boys over flowers) gokusen, devil beside you