| deNisu a întrebat:

Hey happy Sunt la profil turism si alimentatie. Este primul an si nu stiu ce materii se fac si cam ce fel de rechizite mi-ar trebui. Putin ajutor va rog!
Funda :d

3 răspunsuri:
| Ciprian271 a răspuns:

Asa pentru profilul turism ai nevoie de georafie si marcketing management pentru a invata bine in domeniu ai nevoie de harti si de puncte de atractie ca sa scoti clienti multi pe care ar trebui sa ii cazezi in lux si a le face o sedere placuta ca sa mai vina si alimentatie trebuie sa faci psihologie masterat ca sa vezi senzatiile si nevoile alimentare ale omului e camn complicat de explicat mai tinem noi legatura pa.

| Dedeeee a răspuns:

Romana
engleza
franceza
mate
fizica
chimie
biologie
geografie
istorie
informatica
logica
sport
bazele restauratiei
igiena
organizare
relige
...cam atat stiu eu tongue sper ca te'am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proasta mare
sfatul meu e sa nu te mai duci la scoala bine ca?